قوانین سایت

این سایت متعلق به کانون آگهی و تبلیغات فکر مثبت (شماره پروانه : ....................) با مدیریت ایمان امین الشریعه می باشد.

این سایت در زمینه طراحی و فروش مجموعه طرح های ایرانی در زمینه های مختلف فعالیت دارد.

قوانین و مقررات :

 • 1- کلیه فعالیت های pixellpsd.ir منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین و مقررات pixellpsd.ir تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت pixellpsd.ir به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
 • 2- تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند.
 • 3- این وب‌سایت متعلق به گروه "پیکسل پی اس دی" می‌باشد . طرح دات آی آر دسترسی و استفاده شما از این سایت را منوط به قبول قوانین مربوطه می‌داند که با دسترسی و استفاده از این سایت شما این قوانین را قبول کرده‌اید و نیازی به اخذ امضاء از شما نیست.
 • 4- کلیه حقوق مادی و معنوی محتوای سایت و طرح ها (رایگان-پولی) متعلق به "پیکسل پی اس دی" بوده و کپی، انتقال و فروش مجدد بخشی یا همه فایل های دانلود شده از سایت ممنوع و شامل پیگیرد می باشد. همچنین هر گونه تغییر یا تحریف در فایل های سایت و نشر آن به هر طریقی (در فرمت های مختلف مانند ایندیزاین، افترافکت و ...) ممنوع است.
 • استفاده از خوشنویسی و تایپوگرافی های سایت در طراحی، پروژه های ویدئویی و ... به قصد فروش فایل در اینترنت و شبکه های مجازی ممنوع می باشد. (استفاده از خوشنویسی و تایپوگرافی های سایت در طراحی به قصد چاپ و اخذ هزینه طراحی از مشتری بابت فایل طراحی شده بلامانع است)
 • 5- خرید فایل از "طرح دات آی آر" به آدرس pixellpsd.ir هیچگونه حق مالکیتی برای خریدار ایجاد نکرده و فایل خریداری شده صرفاً جهت چاپ در آن واحد تجاری می باشد. (خریدار می تواند از مشتری خود بابت فایل هزینه طراحی یا هزینه ویرایش دریافت کند).
 • درصورتیکه که برای کسب و کار خود سامانه آنلاین نظیر سایت، کانال تلگرام و... راه اندازی نموده اید می بایست نکات زیر را رعایت کنید:
 • قرار دادن فایل لایه باز در سامانه ممنوع می باشد.
 • تصاویر درج شده در سامانه می بایست با کیفیت پایین باشند، به طوریکه قابلیت چاپ نداشته باشند.
 • شما صرفاً مجاز به درج پیش نمایش فایل ها به قصد چاپ آنها ،‌ در سامانه آنلاین می باشید و فروش فایل لایه باز(همچنین تصویر با کیفیت فایل) و اخذ هزینه طراحی یا هزینه ویرایش از طریق سامانه ممنوع می باشد. (توجه کنید اخذ هزینه طراحی یا هزینه ویرایش فایل در مراکز تجاری فیزیکی بلامانع است)
 • در صورتیکه مشتری سامانه قصد چاپ طرح را نداشت و صرفا فایل لایه باز طرح یا تصویر با کیفیت طرح (با ویرایش یا بدون ویرایش) را درخواست نمود می بایست مشتری را به pixellpsd.ir هدایت کنید.
 • 6- "طرح پیکسل پی اس دی" متعهد به احترام به حریم خصوصی اطلاعات شخصی افرادی است که با آنها ارتباط دارد.
 • 7- "پیکسل پی اس دی" می کوشد تا نوشته های استفاده شده در طرح ها غلط املایی، ویرایشی، نگارشی و محتوایی نداشته باشد. با این حال، بازبینی نهایی و اطمینان از درست بودن نوشته ها و طرح ها، به عهده کاربران محترم است و هچگونه مسئولیتی متوجه"پیکسل پی اس دی" نمی باشد. کاربران گرامی چنانچه غلط های احتمالی نوشته ها را به ما گوشزد کنید، بسیار سپاسگزار خواهیم بود.
 • 8- مسئولیت حفاظت از فایل های خریداری شده از pixellpsd.ir به عهده مشتری می باشد و درصورت پاک شدن فایل ها از روی سیستم شخصی کاربران به هر دلیلی (مانند سوختن هارد و ... )، هیچگونه مسئولیتی متوجه "پیکسل پی اس دی" نمی باشد.
 • 9- مسئولیت حفظ و نگهداری از اطلاعات ورود به حساب کاربری شامل نام کاربری، رمز عبور و اطلاعات شخصی درج شده بر روی سایت "پیکسل پی اس دی"، بر عهده کاربران است. برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید این اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند و در هنگام بستن سایت از حساب کاربری خود خارج شوند.

دانلود روزانه 10 طرح

دانلود روزانه 20 طرح

دانلود ویژه طرح های طلایی

اشتراک 1 ماهه

دانلود رایگان روزانه 10 طرح

60,000 تومان

اشتراک 3 ماهه

دانلود رایگان روزانه 10 طرح

125,000 تومان

اشتراک 6 ماهه

دانلود رایگان روزانه 10 طرح

195,000 تومان

اشتراک 1 ماهه

دانلود رایگان روزانه 20 طرح

95,000 تومان

اشتراک 3 ماهه

دانلود رایگان روزانه 20 طرح

195,000 تومان

اشتراک 6 ماهه

دانلود رایگان روزانه 20 طرح

295,000 تومان